קורס מבוא למשולש החיים

החיים בעולם המודרני

קמים בבוקר בקושי, עיניים טרוטות ומרגישים שלא ישנו מספיק, מסתכלים על השעון ומבינים שאנחנו אוטוטו מאחרים לעבודה…הרי העבודה היא "חיינו"…מתארגנים מהר, ויוצאים בסערה.

מגיעים לעבודה ושואלים למה לעזאזל אני כאן? אה, כי חייב…למה חייב? אין לי מושג. בעבודה אנחנו הכי לא אפקטיביים בעולם, מתעסקים בהמון דברים לא חשובים. ההספק נמוך. מבזבזים זמן על שטויות, עושים דברים שצריך לעשות כדי לשרוד..

יוצאים מהעבודה רק בשעות הערב וכל מה שרוצים זה להירגע מהיום הזה. מגיעים לבית וכבר שמונה בערב, אוכלים משהו קטן ואז בוהים בטלוויזיה או במקרה הטוב מרימים טלפון לחבר או קופצים לחדר כושר או יוצאים לדייט שאין לנו כח וחשק בשבילו כי בטוחים שהוא לא הדבר הגדול הבא בחיינו…אחרי מקלחת וארגונים כבר לפחות 11 או 12 בלילה ונכנסים לישון.

גם היום לא הספקנו להרים טלפון למשפחה, לחברים, לא אכלנו בצורה מסודרת, לא עשינו דברים שאנחנו אוהבים, שלא היה לנו שניה לעצמנו לניקוי הראש או כמה דקות לחשוב מה אנחנו רוצים מהחיים ושלא לדבר על התחושה הפנימית שלא עשינו כלום היום כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור עבורנו ועבור האחרים. מתחברים?

 

מה כבר ביקשנו?

להנות מהדברים החשובים בחיים, לחוות רגעים שמחים כל הזמן (לא בגלל שהכל ורוד אלא בגלל שהתודעה שלנו תראה את הדברים כמו שהם ללא רגשות שליליים), להיות בקרב האנשים שאנו אוהבים ולהנות מהרגע. לעבוד בלי לשחוק את עצמנו מכיוון שנתחיל להכיר ולהעריך את הדברים החשובים הנוספים בחיינו.

להציב יעדים שהולכים יד ביד עם רצון הבריאה הגדולה ומחברים אותנו למטרה נעלה, כי האדם אינו נפרד ובלתי תלוי מסביבתו. לפעול לקדם יעדים אלו לצד הידיעה העמוקה שכל יעד באשר הוא הינו חלק מדרך ארוכה ושהמטרה האמיתית היא הדרך כי היא זו שמצמיחה אותנו.

 

אודות הקורס

קורס המבוא למשולש החיים מטרתו לתת לאדם כלים בסיסיים במסע לעבר מימוש הפוטנציאל שלו בחיי היומיום. קורס זה הינו אחד השערים לכניסה ללימודים במשולש החיים.

הקורס ישלב בין לימודי חכמת הראש, חכמת הלב ויישום פרקטי של חכמת אלו באמצעות כלים שונים כגון מדיטציות ריכוז, דימיון, מדיטציות אנליטיות ועוד. מימוש אותו פוטנציאל האנושי אינו בא לידי ביטוי רק בהקמת עסק חלומותינו או לחילופין במציאת אהבת חיינו אלא במסע לעבר מכלול הדברים החשובים בחיים ויצירת איזון ביניהם.

 

תכני הקורס

הקורס יכלול בין השאר את הנושאים באים:

  • חוקי המסע – מהם חוקי הטבע המשפיעים על המסע שלנו ואיך אפשר לרתום אותם לטובתנו?
  • תמונת המסע – איפה אני היום ולאן אני רוצה להגיע?
  • עקרונות המסע – שביל הבריאות, שביל האהבה ושביל ההגשמה
  • מפת המסע – יצירת תוכנית עבודה מסודרת בהיבטים החשובים בחיים
  • ההליכה בדרך – הטמעת הרגלים מנצחים במסע היומיומי שלנו

 

פרטים נוספים

הקורס מורכב מ- 12 מפגשים בני שעתיים ונערך אחת לשבוע במרכז תל אביב.

עלות הקורס הינה 1,700 שקלים.

 

אנו מקיימים מפגש פתוח אחת לחודש (ביום שלישי אשר בתחילת כל חודש בשעה 20:15), מתאים? שלחו לנו בקשה כאן בדף צור קשר

יוצאים ביחד לדרך?

דוגמה לרכישה מאובטחת

 

________________

  • מקום:תל אביב
  • תאריך:13-1-2019
  • שעה:20:15
  • מחיר:1700 ש”ח