מה אנו מציעים?

אז איך פותרים את הבעיה?

במידה ואתם מזדהים עם חלק ממה שכתבנו כאן, אתם מוזמנים להכיר את תיאוריית משולש החיים.

כאשר מתחילים לפעול בדרך החיים של המשולש התודעה שלנו תתחיל להתכוונן לפעולות אשר מקדמות באופן אוטומטי כל היבט מהיבטי המשולש וכך נוכל לצמצם עד להעלים זמן שנזרק בעבר לפח, ולהתחיל לחיות על בסיס משמעות מאוזנת.

תוכלו להנות מהדברים החשובים בחיים, לחוות רגעים שמחים כל הזמן, להיות בקרב האנשים שאתם אוהבים ולהנות מהרגע. להתמקד בדרך ולא במטרה.

ישנו סוג של מיקוד על שמלווה כל פעולה שלכם ומחבר אותה למטרה נעלה

תרגישו שהעולם עוזר לכם ופתאום יצוצו לכם המון כתבות, סרטים, רמזים שיסייעו לכם לקדם את משולש החיים שלכם ואת הייעוד שלכם.

תעבדו בלי לשחוק את עצמכם מכיוון שתתחילו להעריך את הדברים החשובים הנוספים בחייכם, כלומר, יהיה לכם עבור מה לצאת מוקדם מהעבודה.

בוקר טוב עולם

איך נראים חיים בעידן הדיגיטלי?

קמים בבוקר בקושי, עיניים טרוטות ומרגישים שלא ישנו מספיק או שאנחנו הפוכים ממש, מסתכלים על השעון ומבינים שאנחנו אוטוטו מאחרים לעבודה...הרי העבודה היא "חיינו"...מתארגנים מהר, ויוצאים בסערה.

מגיעים לעבודה ושואלים למה לעזאזל אני כאן??? אה, כי חייב...למה חייב? אין לי מושג. בעבודה אנחנו הכי לא אפקטיביים בעולם, מתעסקים בהמון דברים לא חשובים. ההספק נמוך. מבזבזים זמן על שטויות, עושים דברים שצריך לעשות כדי לשרוד...

יוצאים מהעבודה רק בשעות הערב וכל מה שרוצים זה להירגע מהיום הזה. מגיעים לבית וכבר שמונה בערב, אוכלים משהו קטן ואז בוהים בטלוויזיה או במקרה הטוב מרימים טלפון לחבר או קופצים לחדר כושר או יוצאים לדייט שאין לנו כח וחשק בשבילו כי בטוחים שהוא לא הדבר הגדול הבא בחיינו...אחרי מקלחת וארגונים כבר לפחות 11 או 12 בלילה ונכנסים לישון.

גם היום לא הספקנו להרים טלפון למשפחה, לחברים, לא אכלנו בצורה מסודרת, אנו בתחושה שלא עשינו כלום היום להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור אחרים, לא עשינו דברים שאנחנו אוהבים, שלא לדבר על זמן לעצמנו לניקוי ראש או כמה דקות לחשוב מה אנחנו רוצים מהחיים

לילה טוב עולם.

למה אנחנו?

זמינות

זמינות

אנו זמינים עבורכם מסביב לשעון למתן מענה לסוגיות דחופות

פתרון בעיות

פתרון בעיות

פתרון בעיות באמצעות חיבור לקול הפנימי שלנו

ליווי אישי

ליווי אישי

אפשרות לבניית תוכנית ליווי אפקטיבית ארוכת טווח

הכוונה ראשונית

הכוונה ראשונית

בואו לייצר משמעות מאוזנת כאן ועכשיו בהכוונה ראשונית קצרה

מקצועיות

מקצועיות

הליווי שלנו מבוצע רק על ידי יועצים שעברו הכשרה ייעודית