תמיד הרגשת שיש בך יותר? הגיע הזמן להתחבר לשם

מי אנחנו?

קהילת משולש החיים היא תנועה אשר מטרתה היא להפוך את העולם למקום טוב יותר. משימה זו תתאפשר באמצעות הבנה עמוקה שההשקעה בתודעה שלנו היא ההשקעה החשובה ביותר בחיינו.

אותה חכמה היא אוניברסלית ואינה שייכת לדת ספציפית או למורה ספציפי, כל אלו הם צינורות אשר מסייעים לאדם להתחבר לאותה חכמה ולהגשימה הלכה למעשה בחיי היומיום שלו.

אז אנו עוסקים בטיפוח התודעה כאמור. אנו עושים זאת באמצעות לימוד תיאורטי ולימוד פרקטי, הרצאות ופעילויות שונות. הרעיון הוא לבחור לעשות את הצעד הראשון במסע אינסופי למימוש הפוטנציאל הטמון בכל אחד מאיתנו.

 

קצת על הלימודים

אנו מכשירים תלמידים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם בהיבטים החשובים בחיים. הלימודים מתמקדים בהכרת טבע התודעה שלנו וטיפוחה באמצעות למידת חכמת הראש, חכמת הלב ויישומם בפועל באמצעות כלים שונים ואינטרקציות בין העולם הפנימי שלנו לעולם הגשמי בו אנו פועלים.

הלימודים מתקיימים בסניפים שונים ברחבי הארץ ונערכים פעם בשבוע למשך שעה וחצי (21:45 – 20:15). השיעור הכולל תרגולי מדיטציות (מדיטציית ריכוז ומדיטציה אנליטית), לימודי פילוסופיה בודהיסטית (לרבות קריאת טקסטים בודהיסטים) בעולמות תוכן שונים ומגוונים אשר נוגעים לחיי היומיום שלנו, טקס תה, תרגילים שונים ודיונים פתוחים שמאפשרים להרהר על כל נושא ולראות איפה הוא פוגש אותנו בחיי היומיום שלנו.

 

איפה מתחילים?

מוכנים להתחיל לממש את הפוטנציאל הטמון בכם? רוצים להגיע לשיעור ניסיון ללא עלות? לחצו כאן

עדיין לא מוצאים זמן להשקיע בתודעה? רוצים להצטרף בינתיים לקבוצת הפייסבוק שלנו? לחצו כאן

קצת מספרים

7

מסלולי אור

9

מסלולי אהבה

9

מסלולי חכמה

3

כוחות קיום

3

סניפים